BİZ KİMİZ

 

GENMACS, 2014 yılında genç girişimcilerin bir araya gelerek kurmuş olduğu, her biri konusunda uzman kadrosuyla sektördeki öncü kuruluşlara hizmet veren bir mühendislik şirketidir.

Üretim kapasitesini arttırmaya ve hizmet kalitesini en üst noktaya çıkarmayı hedefleyen GENMACS, 2015'den bugüne üretim alanını sürekli geliştirerek, hali hazırda Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2'lik fabrikasında hizmet vermektedir.

Yerli ve Milli üretimin önemini benimseyerek, ülkemize ithal edilen ürün kalemlerini yerli ürün kalemi haline getirmeyi ana hedef olarak benimsemiştir. Bu hedef doğrultusunda, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uygulamalarında sıklıkla kullanılan Güvenlik Çit Sistemi ve Güvenli Geçiş Kontrol Sistemi ürünlerini tamamıyla yerli sermaye ile Eskişehir'deki tesisinde üretmektedir.

Üretilen Güvenlik Çit Sistemi ve Aksesuarları ülkemizde ve dünyada yürürlükte olan ISO-CE normlarına tam uygunluk sağlayarak hem yurtiçi hem de yurtdışıda birçok alan ve uygulamada kullanılmaktadır.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden GENMACS, Yerli üretim ürünleriyle Dünya'daki pazar payında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

 
İletişime Geç Katalog İncele

VİZYON

Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her bölgesinde etkin, güvenilirliğinden şüphe duyulmayan ve kalitesinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunan; rakiplerinin her konuda örnek aldığı, yeni teknolojileri ve inovasyon çalışmalarını ürünlerinde kullanarak çevre temizliğinde fark yaratacak, dünyanın lider yol süpürme makinaları imalatçısı olmaktır.

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir çevre temizliğine katkıda bulunacak makinaların üretimini dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetinine dayandıran bir çözüm ortağı olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı yaklaşımla, tüm üretim ve satış sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edindik. Tüm çabamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanımlarını artırması içindir. Genmacs ailesinin her bir çalışanı, müşteri odaklılığı benimser ve her türlü problemlere çözüm üretme anlayışıyla çalışır.

GÜVENLİK FENS SİSTEMLERİ

 
 
17Ülkeye İhracat
86Farklı Ürün
73Çalışan Personel
1106Teslim Edilen Proje

GENMACS TANITIM VİDEOMUZ

 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ